Choď na obsah Choď na menu
 


Keď je make-up katastrofa

27. 10. 2009

Keď  je make-up katastrofa

LESKLÁ TVÁR-

je druhá pohroma,ku ktorej sa dá dopracovať celkom ľahko.Náš obľúbený tekutý make-up zamaskuje všetky nedostatky pleti,nepríjemným vedľajším  efektom je však neprirodzený lesk.Predísť tomu môžeš,ak tekutý make-up zafixuješ jemným popraškom púdru.To už je však celá procedúra a ak na seba nechceš hádzať celé sady líčidiel,zmatniť lesk pleť a odstrániť nepríjemný lesk môžeš aj papierovým obrúskom.Úžasným výdobytkom doby je aj zmätňujúci make-up.

ČERVENÉ LÍČKA-

ako na ruskej bábike pôsobia síce zdravo,ale určite nie prirodzene.Zabiť dokážu celý výsledný dojem a z tváre vytvoria komickú masku.Podobne aj líčka vo farbe,ktorá sa nehodí k tvojej farbe pleti.K tmavej pleti sa väčšinov  hodí lícenka ladená do oranžova alebo zlatista.K bledšej zasa ružová červeň.Nezabudni-menej je viac!

KILÁ PÚDRU-

na tvári sú viditeľné na tvári hneď na prvý pohľad,do očí bijú najmä na slnečnom svetle.Tomuto problému sa vyhneš,ak sa budeš maľovať pri dennom svetle a púdrom šetriť.Jeho úlohou je najmä zmatniť pleť,nie pozakrývať všetky nedostatky.Navyše vo veľkom množstve púder pôsobí umelo a dnes je IN prirodzené a nahé líčenie,ktoré nepôsobí ako make-up,ale vytvára dojem dokonalej pokožky na tvári!

RÚŽ

Fialový,cyklámenový a telový rúž použi iba vtedy,ak ideš na retro párty z témou toho najbláznivejšieho z 80. rokov.V opačnom prípade im nechaj čestné miesto v tvojej kozmetickej taštičke!

NAKRESLENÉ OBOČIE-

je jedna z najhorších kozmetických pohrôm.Líčenie dneška a zajtrajška sa nesie v znamení prirodzenosti,nakreslené obočie už na prvý pohľad pôsobí umelo a postará sa o to,aby si vyzerala ako klaun.

TRI MIHALNICE-

to chce fakt kvalitnú riasenku.Zmyslom špirály nie je riasy zlepiť do neprehľadnej guče troch obrovských chlpov,ale zvýrazniť tvoj pohľad.Do kvalitnej špirály s výživovými doplnkami sa investovať oplatí!

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.